Piękna w rozmiarze XXL

Pod koniec marca Magazyn „Imperium Kobiet” ogłosił konkurs dla swoich czytelniczek. Szukano pięknych, odważnych kobiet, które nie wstydzą się swoich krągłości i chciałyby pokazać Polkom, że rozmiar większy niż „S-M” to żaden problem. Nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa, opublikowana na łamach magazynu.

Wśród wielu zgłoszeń, dwie dziewczyny zachwyciły redakcję i to właśnie one wystąpiły w roli modelek. Ja miałam przyjemność uczestniczyć w tej sesji i ubierać jedną z nich. Specjalnie dla Honoraty uszyłam dwie suknie: wieczorową w kolorze starego złota i długą amarantową. Adrian Kamil Grajcar zadbał o stylizację godną gwiazdy z czerwonego dywanu 🙂

Może dzięki takim akcjom, kobiety uwierzą w siebie i przestaną zamartwiać się wymiarom odbiegającym od „wybiegowych” standardów? Ja jako projektantka, nie ukrywam faktu, że do pokazów i sesji zatrudniam bardzo szczupłe modelki. Z drugiej strony moje suknie noszą kobiety w każdym rozmiarze i każda powinna czuć się piękna taka jaka jest.  Najważniejsze to zachować umiar i zdrowy rozsądek. Bo zarówno zbyt szczupła jak i zbyt tęga sylwetka jest niezdrowa.

Gratulacje dla Ilony Adamskiej, redaktor naczelnej Imperium Kobiet za pomysł i całej ekipy za realizację!

A jak Wam podoba się sesja?

Zapraszam do zakupu nowego numeru „Imperium Kobiet”, gdzie znajdziecie więcej zdjęć 🙂


Designer: Milita Nikonorov/www.nikonorov.com, Stylizacja: Adrian Kamil Grajcar, Makijaż: Małgorzata Boroń, Zdjecia: Tomasz Półgrabia, Fryzury: Robert Kaczmarski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.